RAM Mounts GDS 6-Port Desktop Charger for IntelliSkin Products
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-DOCK-6G1PU
- EAN: 0793442952173
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £480.10 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Freestanding |
| Number of devices supported | 6 |
| Product colour | Black |
| Material | Composite |
| LED indicators | Charging |
| Operating principle | Contact |
| Power | |
| Output current | 2 A |
| Input voltage | 110 - 220 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 109 mm |
| Depth | 264 mm |
| Height | 101.6 mm |
| Weight | 2 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |