Nobo Essence Tripod Melamine Whiteboard Easel
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1905241
- EAN: 5028252505192
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £119.05 | ||
| Amazon | New | £123.99 | ||
| Amazon | New | £163.95 | ||
| Amazon | New | £144.02 | ||
| Amazon | New | £119.41 | ||
| Amazon | New | £145.03 | ||
| Amazon | New | £159.26 | ||
| Amazon | New | £177.09 | ||
| Amazon | New | £169.45 | ||
| Amazon | New | £123.99 | ||
| Amazon | New | £156.90 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Silver, White |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Orientation | Portrait |
| Mounting type | Freestanding |
| Surface material | Melamine |
| Adjustable hooks | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 750 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package depth | 1135 mm |
| Width | 680 mm |
| Height (max) | 184 cm |
| Depth | 680 mm |
| Package weight | 11.4 kg |
| Technical details | |
| Package width | 750 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package depth | 1135 mm |
| Product colour | Silver, White |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 750 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package depth | 1135 mm |
| Package weight | 11.4 kg |