Nobo Essence A3 Poster Frame
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1902213
- EAN: 5028252194099 5028253194098
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £34.20 | ||
| Amazon | New | £31.90 | ||
| Amazon | New | 6886 hours ago | £26.99 | |
| Amazon | New | £28.59 | ||
| Amazon | New | 6886 hours ago | £27.11 | |
| Amazon | New | £30.35 | ||
| Amazon | New | £32.26 | ||
| Amazon | New | 6886 hours ago | £26.96 | |
| Amazon | New | 6886 hours ago | £27.11 | |
| Amazon | New | £35.93 | ||
| Amazon | New | 6886 hours ago | £26.99 | |
| Amazon | New | 6886 hours ago | £28.31 | |
| Amazon | New | £31.10 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | A3 |
| Product colour | Silver |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor/outdoor |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 370 g |
| Package width | 339 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package depth | 463 mm |
| Package weight | 570 g |
| Packaging data | |
| Package width | 339 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package depth | 463 mm |
| Package weight | 570 g |
| Technical details | |
| Format | A3 |
| Product colour | Silver |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor/outdoor |