Nobo Extra Flat Magnetic Lockable Noticeboard 4XA4
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1900846
- EAN: 5028252108263
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £237.64 | ||
| Amazon | New | £237.64 | ||
| Amazon | New | £254.99 | ||
| Amazon | New | £169.97 | ||
| Amazon | New | £89.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | 4 x A4 |
| Product colour | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 510 mm |
| Height | 680 mm |
| Depth | 22 mm |
| Technical details | |
| Format | 4 x A4 |
| Product colour | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |