Nobo Essence A3 Display Stand
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1902384
- EAN: 5028252249232
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £120.64 | ||
| Amazon | New | £129.57 | ||
| Amazon | New | £132.79 | ||
| Amazon | New | £117.42 | ||
| Amazon | New | £131.11 | ||
| Amazon | New | £118.71 | ||
| Amazon | New | £134.29 | ||
| Amazon | New | £117.42 | ||
| Amazon | New | £144.95 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | 3 |
| Product colour | Silver |
| Frame | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 463 mm |
| Height | 1475 mm |
| Depth | 300 mm |
| Weight | 2.3 kg |
| Package width | 420 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 695 mm |
| Package weight | 2.89 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 420 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 695 mm |
| Package weight | 2.89 kg |
| Technical details | |
| Format | 3 |
| Product colour | Silver |
| Frame | Yes |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Country of origin | China |