Nobo Essence A2 Poster Frame
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1902212
- EAN: 5028252194082 4250315300081
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £36.91 | ||
| Amazon | New | £53.68 | ||
| Amazon | New | £41.99 | ||
| Amazon | New | £41.99 | ||
| Amazon | New | £72.30 | ||
| Amazon | New | £36.91 | ||
| Amazon | New | £53.68 | ||
| Amazon | New | £66.51 | ||
| Amazon | New | £66.51 | ||
| Amazon | New | £72.30 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Format | A2 |
| Type | Fixed bulletin board |
| Weatherproof | Yes |
| Material | Aluminium, PVC |
| Product colour | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 17 mm |
| Width | 478 mm |
| Height | 652 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Frame | Yes |
| Format | A2 |
| Type | Fixed bulletin board |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Weatherproof | Yes |
| Material | Aluminium, PVC |
| Product colour | Aluminium |
| Colour | |
| Product colour | Aluminium |
| Other features | |
| Country of origin | China |