Nobo 1915702 flip chart White
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915702
- EAN: 5028252637671
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Height adjustment | Yes |
| Orientation | Vertically |
| Castor wheels | Yes |
| Surface material | Steel |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 700 mm |
| Height | 1860 mm |
| Depth | 700 mm |
| Weight | 13.6 kg |
| Technical details | |
| Product colour | White |
| Height adjustment | Yes |