Nobo 1915701 flip chart White
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915701
- EAN: 5028252637657
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Height adjustment | Yes |
| Orientation | Vertically |
| Surface material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Width | 700 mm |
| Height | 1860 mm |
| Depth | 700 mm |
| Weight | 8.6 kg |
| Technical details | |
| Product colour | White |
| Height adjustment | Yes |