Lenovo 4ZE1U10764 monitor mount / stand Desk Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4ZE1U10764
- EAN:
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity (per display) | 10 kg |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting type | Desk |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting | Clamp |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Ergonomics | |
| Cable management | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 193 - 445 mm |
| Tilt angle range | -15 - 80° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Mounting type | Desk |
| Product colour | Black |
| Cable management | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 175 mm |
| Depth | 581 mm |
| Height | 114 mm |
| Weight | 6.5 kg |
| Package width | 603 mm |
| Package depth | 19 mm |
| Package height | 101 mm |
| Package weight | 6.8 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 603 mm |
| Package depth | 19 mm |
| Package height | 101 mm |
| Package weight | 6.8 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Clamp included | Yes |
| Packaging content | |
| Clamp included | Yes |
| VESA mount included | Yes |
| Other features | |
| Mounting type | Desk |
| Mounting | Clamp |