Jabra BIZ 2400 II ear cushions
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-49
- EAN: 5706991018608 0706487016281
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
BIZ�2400 Leatherette Ear Cushions (Large) 10 unit PACK |
GN21-1248 | |||
|
LEATHER EAR CUSHION 10PCS FO View on Xvantage |
Q711897 | |||
|
BIZ 2400 EAR CUSHIONS LARGE 10PK |
56916 | |||
|
- Ear cushion for headset (pack of 10) - for BIZ 2400 View on InTouch |
3456299 | |||
|
LEHER ER CUSHION 10PCS FOR |
14101-49 | |||
|
LEATHER EAR CUSHION 10PCS FOR |
14101-49 | |||
|
- ørepude for headset |
350307 | |||
| Ingram Micro CS |
LEATHER EAR CUSHION 10PCS FO |
Q711897 | |||
|
BIZ 2400 II LEA EAR CSH L PK10 |
JAB01860 | |||
|
BIZ 2400 II LEA EAR CSH L PK10 |
JAB01860 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £58.60 | ||
| Amazon | New | £21.33 | ||
| Amazon | New | £37.09 | ||
| Amazon | New | £21.33 | ||
| Amazon | New | £37.09 | ||
| Amazon | New | £58.60 |
Related Products
Description
Large leatherette ear cushions for Jabra BIZ 2400 II. Cushions are size large (55 mm) and one pack contains 10.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Ear pad |
| Brand compatibility | Jabra |
| Material | Leatherette |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra Biz 2400 II |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Product size | L |
| Technical details | |
| Product type | Ear pad |
| Package weight | 110 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Material | Leatherette |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra Biz 2400 II |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 87.5 mm |
| Package height | 148 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 87.5 mm |
| Package height | 148 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 456 mm |
| Master (outer) case length | 178 mm |
| Master (outer) case height | 680 mm |
| Master (outer) case gross weight | 5.5 kg |
| Products per master (outer) case | 75 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |