HP Prelude G2 15.6 Backpack (Bulk Qty.15)
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1E7D6A6
- EAN: 0195122283667
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Prelude G2 15.6 Backpack (Bulk Qty.15)
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
PRELUDE G2 15.6 CKPCK |
1E7D6A6 | Register free see stock | ||
|
PRELUDE G2 15.6 BPK (BULK 15) View on Xvantage open_in_new |
CE37507 | |||
|
PRELUDE 15.6 BPK (BULK 15) View on Xvantage open_in_new |
2M3DKB1 | |||
| Ingram Micro CS |
PRELUDE G2 15.6 BPK (BULK 15) |
CE37507 | |||
| Ingram Micro CS |
PRELUDE 15.6 BPK (BULK 15) |
2M3DKB1 | |||
|
HP PRELUDE 15.6 BACKPACK (BULK 15) View on Webshop open_in_new |
1E7D6A6 | |||
| Alternative Suppliers | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
HP PRELUDE 15.6 BACKPACK (BULK 15) |
CL1E7D6A6 | Register free see stock | ||
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 2553 hours ago | £28.84 | |
| Amazon | New | 2553 hours ago | £18.97 | |
| Amazon | New | 2553 hours ago | £30.58 |
Related Products
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product main colour | Grey |
| Colour name | Gray |
| Case type | Backpack |
| Country of origin | China |
| Protection features | Water resistant |
| Compatibility | Fits most 15.6-inch diagonal laptops. |
| HP segment | Business |
| Trolley retainer strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Sustainability | |
| Sustainable technologies and materials | LDPE bag contains 100% recycled plastic; Hanger tag is made from 100% recycled paper stock |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 310 mm |
| Package height | 420 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Width | 410 mm |
| Weight | 490 g |
| Package weight | 520 g |
| Height | 90 mm |
| Depth | 286 mm |
| Minimum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Design | |
| Colour name | Gray |
| Case type | Backpack |
| Country of origin | China |
| Protection features | Water resistant |
| Compatibility | Fits most 15.6-inch diagonal laptops. |
| Trolley retainer strap | Yes |
| Technical details | |
| Protection features | Water resistant |
| Compatibility | Fits most 15.6-inch diagonal laptops. |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Case type | Backpack |
| Water-resistant | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Sustainable technologies and materials | LDPE bag contains 100% recycled plastic; Hanger tag is made from 100% recycled paper stock |
| Harmonized System (HS) code | 42029291 |
| Packaging data | |
| Package width | 310 mm |
| Package height | 420 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package weight | 520 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 42029291 |
| Other features | |
| Water-resistant | Yes |
| Handle(s) | Yes |
| Minimum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Country of origin | China |