CoreParts ML10601 projector lamp 230 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10601
- EAN: 5704327615620
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £170.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 230 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Bulb power | 230 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | CP-X440, CP-X443, CP-X444, CP-X445, CP-X455 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 120 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 135 mm |
| Weight | 160 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 135 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 260 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Compatibility | CP-X440, CP-X443, CP-X444, CP-X445, CP-X455 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 135 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 260 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |