CoreParts ML10573 projector lamp 150 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10573
- EAN: 5704327617877
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 150 W |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Sony |
| Bulb power | 150 W |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Compatibility | KDS 50A2000, KDS 55A2000, KDS 60A2000 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 135 mm |
| Height | 125 mm |
| Depth | 160 mm |
| Weight | 260 g |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 360 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Sony |
| Compatibility | KDS 50A2000, KDS 55A2000, KDS 60A2000 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 360 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |