CoreParts ML10530 projector lamp 170 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10530
- EAN: 5704327628279 5054629848227
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £118.57 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 170 W |
| Service life of lamp | 1700 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Epson |
| Bulb power | 170 W |
| Service life of lamp | 1700 h |
| Compatibility | CINEMA 550, EMP-8000, EMP-TW520, EMP-TW600, EMP-TW620, EMP-TW680 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | CINEMA 550, EMP-8000, EMP-TW520, EMP-TW600, EMP-TW620, EMP-TW680 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |