CoreParts ML10526 projector lamp 300 W
- Brand: CoreParts
- Category:
- SKU: ML10526
- EAN: 5704327624011
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | Used | £308.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 300 W |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Bulb power | 300 W |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Compatibility | PT-D3500E, PT-D3500U |
| Weight & dimensions | |
| Width | 240 mm |
| Height | 230 mm |
| Depth | 190 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Package width | 240 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 1.2 kg |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | PT-D3500E, PT-D3500U |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 240 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 1.2 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |