Tripp Lite P312-010 3.5mm Mini Stereo Audio Cable for Microphones, Speakers and Headphones (M/M), 10 ft. (3.05 m)
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P312-010
- EAN: 0797864136531 0778888381107 00 ...8381107 0037332140722 0373321407224 0777786430801 0835769832278 0631058273728 5057454449775more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
P312-010 |
TRI-P312-010 | |||
|
|
3.5MM MINI STEREO AUDIO CABLE |
CQ75118 | |||
|
3.5mm mini stereo audio cable for microphones, speakers and headphones (m/m), 10 ft. (3.05 P312-010 |
TLCBL0543 | |||
|
3.5Mm Mini Sereo udio Cle |
P312-010 | |||
|
3.5MM MINI STEREO AUDIO CABLE View on Xvantage |
CQ75118 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £13.25 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Cable length | 3.05 m |
| Connector 1 | 3.5mm |
| Connector 2 | 3.5mm |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Country of origin | China |
| Certificates | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Packaging data | |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 228.6 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 177.8 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 228.6 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 177.8 mm |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case gross weight | 440 g |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 457.2 mm |
| Master (outer) case length | 25.4 mm |
| Master (outer) case height | 406.4 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332140729 |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |