Tripp Lite P312-006 3.5mm Mini Stereo Audio Cable for Microphones, Speakers and Headphones (M/M), 6 ft. (1.83 m)
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P312-006
- EAN: 0631058273711 0767887406492 00 ...7406492 0037332012128 0168141210860 0807320266822 0115970772465 0373320121282 0803983010550 0739197306236 0100177522449 0700112913044 0741329047436 0182682312593more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
P312-006 |
TRI-P312-006 | |||
|
|
3.5MM MINI STEREO AUDIO CABLE |
CQ75121 | |||
|
3.5mm mini stereo audio cable for microphones, speakers and headphones (m/m), 6 ft. (1.83 P312-006 |
TLCBL0541 | |||
|
3.5MM MINI STEREO AUDIO CABLE View on Xvantage |
CQ75121 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £18.32 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.83 m |
| Connector 1 | 3.5mm |
| Connector 2 | 3.5mm |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Country of origin | China |
| Certificates | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Packaging data | |
| Package weight | 30 g |
| Package width | 228.6 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 177.8 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 30 g |
| Package width | 228.6 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 177.8 mm |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case gross weight | 300 g |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 457.2 mm |
| Master (outer) case length | 25.4 mm |
| Master (outer) case height | 406.4 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332012125 |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |