OKI 44472202 Transfer-unit, 60K pages for OKI C 301/331/332/511/ES 5431
- Brand: OKI
- Category:
- SKU: 44472202
- EAN: 5031713048961 4052714498266 84 ...4498266 8411300024313 5053676894379 5054484156369 4057965076577 4250354650673 4053617099666 5052217479037 5711045040771 5054533156364 8411300198144more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
rnsfer el |
44472202 | |||
|
Transfer Belt 60K pages - 44472202 |
OK44472202 | |||
|
- overførselsbælte for printer |
237705 | |||
|
Belt Unit |
44472202 | |||
|
44472202 Transfer Belt - 60000 - LED |
STD10091057 | |||
|
BELT UNIT /332/510/530/511/531, ES3451MFP |
OKI44472202 | |||
|
C510/C530 TRANSFER BELT 60K |
OK04896 | |||
|
BELT UNIT C310/330/510/530 View on Webshop |
44472202 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £110.85 | ||
| Amazon | New | £135.42 | ||
| Amazon | New | £94.99 | ||
| Amazon | New | £107.24 | ||
| Amazon | New | £108.52 | ||
| Amazon | New | £127.09 | ||
| Currys Business | OKI - printer transfer belt | New | £99.20 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI ES 3452 MFP, OKI ES 5462 Series, OKI MC 342 DN, OKI C 330 DN, OKI MC 342 DNW, OKI C 530 DN, OKI MC 562 DN, OKI C 310 DN, OKI C 510 DN, OKI C 301 DN, OKI ES 3451 DN MFP, OKI C 331 DN, OKI ES 5431 DN, OKI MC 352 DN, OKI ES 5462 MFP, OKI ES 5430 DN, OKI ES 5462 DNw MFP, OKI C 321 DN, OKI MC 340 Series, OKI MC 562 DNW, OKI C 531 DN, OKI ES 5462 DN MFP, OKI C 332 DN, OKI MC 362 DN, OKI MC 561 DN, OKI ES 3452 DN, OKI MC 363 DN, OKI MC 361 DN, OKI MC 363 N, OKI MC 351 DN, OKI ES 3452 Series, OKI ES 5462 DN, OKI C 332 DNw, OKI C 511 DN, OKI MC 332 DN, OKI MC 363 DNW, OKI ES 5461 DN MFP, OKI ES 3452 DN MFP
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Page yield | 60000 pages |
| Compatibility | OKI C310dn, C330dn, C510dn, C530dn |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 1.77 kg |
| Technical details | |
| Page yield | 60000 pages |
| Compatibility | OKI C310dn, C330dn, C510dn, C530dn |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package width | 380 mm |
| Package depth | 375 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package weight | 1.77 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |