Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
oner Yellow Crrigde |
44318605 | |||
|
Yellow Toner Cartridge 11.5K pages - 44318605 |
OK44318605 | |||
|
- gul - original - tonerpatron |
236837 | |||
|
Yellow Toner |
44318605 | |||
|
44318605 C710 Yellow Toner Cartridge 11.5K (A) |
OKI-44318605 | |||
|
- yellow - original - toner cartridge |
STD10089909 | |||
|
44318605 |
44318605 | |||
|
Geniune Oki 44318605 Toner Cartridge - Yellow |
Oki 44318605|TONER | |||
|
TONER-YELLOW-C710/711/C711DM |
OKI44318605 | |||
|
C710/C711 YELLOW TONER 11.5K View on Webshop |
44318605 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £297.82 | ||
| Amazon | New | £243.94 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI C 711 DN, OKI C 710 CDTN, OKI C 710 DTN, OKI C 710 DN, OKI C 711 Series, OKI C 711 DM, OKI C 710 N, OKI C 711 DTN, OKI C 711 CDTN, OKI C 711 N, OKI C 711 WT
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Colour toner page yield | 11500 pages |
| Compatibility | C711/C710 |
| Brand compatibility | OKI |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Colour | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 135 mm |
| Package weight | 557 g |
| Package width | 302 mm |
| Package height | 74 mm |
| Print quality | |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Brand compatibility | OKI |
| Colour | Yes |
| Compatibility | C711/C710 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package depth | 135 mm |
| Package weight | 557 g |
| Package width | 302 mm |
| Package height | 74 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| Colour | Yes |