Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Drum Mgen |
44318506 | |||
|
Magenta Drum Unit 20K pages - 44318506 |
OK44318506 | |||
|
- magenta - original - tromlekit |
294216 | |||
|
Magenta Drum |
44318506 | |||
|
- magenta - original - drum kit |
STD10089915 | |||
|
Geniune Oki 44318506 Imaging drum - Magenta |
Oki 44318506|DRUM | |||
|
EP-CART-MAGENTA-C711C711/711WT |
OKI44318506 | |||
|
C711 IMAGE DRUM 20K MAGENTA |
OK04604 | |||
|
C711 IMAGE DRUM 20K MAGENTA |
OK04604 | |||
|
EP C711 MAGENTA View on Webshop |
44318506 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £185.86 | ||
| Amazon | New | £169.69 | ||
| Currys Business | OKI - magenta - original - drum kit | New | £212.38 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI C 711 DN, OKI C 711 DM, OKI C 711 WT, OKI C 711 Series, OKI C 711 DTN, OKI C 711 N, OKI C 711 CDTN
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Multipack | No |
| Page yield | 20000 pages |
| Print technology | LED printing |
| Printing colours | Magenta |
| Product colour | Black |
| Compatibility | C711 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Page yield | 20000 pages |
| Print technology | LED printing |
| Printing colours | Magenta |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package width | 372 mm |
| Package depth | 149 mm |
| Package height | 231 mm |
| Package weight | 1.31 kg |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 372 mm |
| Package depth | 149 mm |
| Package height | 231 mm |
| Package weight | 1.31 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |