Lenovo 4X81Q95846 stylus pen 13.5 g Grey
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X81Q95846
- EAN: 0195892122005 4582764517612
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
LENOVO YOGA PEN View on Xvantage |
CN84420 | |||
|
Yoga - Digital pen - wireless - grey - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6, T14s 2-in-1 Gen 1, X1 2-in-1 Gen 10, Yoga 7 2-in-1 16AKP10 View on InTouch |
11558893 | |||
|
YOGA PEN View on Webshop |
4X81Q95846 | |||
|
Yoga - Digital pen - wireless - grey - for ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6; T14s 2-in-1 Gen 1; X1 2-in-1 Gen 10; Yoga 7 2-in-1 16AKP10 |
CN84420 | |||
|
Sylus Pen 13.5 G Grey |
4X81Q95846 | |||
|
Yoga - digitalpen - grå |
618474 | |||
| Ingram Micro CS |
LENOVO YOGA PEN |
CN84420 | |||
|
YOGA PEN |
STD10223333 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Certification | CE(EMC)CBUKCAVCCI(EMC)KC(EMC)NOM |
| Width | 152 mm |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Package width | 223 mm |
| Package height | 22 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Product colour | Grey |
| Battery type | Built-in |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 223 mm |
| Package height | 22 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 76 g |
| Width | 152 mm |
| Weight | 13.5 g |
| Features | |
| Certification | CE(EMC)CBUKCAVCCI(EMC)KC(EMC)NOM |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product colour | Grey |
| Battery type | Built-in |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Device compatibility | Laptop |
| Packaging data | |
| Package width | 223 mm |
| Package height | 22 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 76 g |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 80% |