Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
SPEAK Secure Desk Mount |
76743 | |||
|
SPEAK Secure Desk Mount |
000000000000076743 | |||
|
SPEAK 410/510 Secure Desk Mount |
GN21-0935 | |||
|
Secure Moun for Spek |
14101-34 | |||
|
SECURE MOUNT F/SPEAK 410/510 |
14101-34 | |||
|
- komponenter til montering |
329649 | |||
|
SECURE MOUNT F/SPEAK 410/510 View on Xvantage |
Q711591 | |||
| Ingram Micro CS |
SECURE MOUNT F/SPEAK 410/510 |
Q711591 | |||
|
Speak 410 and 510 Secure Mount |
34072J | |||
|
Speak 410 and 510 Secure Mount |
34072J | |||
|
SECURE MOUNT SPEAK 410/510 |
49197 | |||
|
Mounting Adapter for Speaker |
STD10103873 | |||
|
Jabra Mounting Adapter for Speaker |
STD10228333 | |||
|
- Mounting component (security bracket) - for SPEAK 410, 410 MS, 510, 510 for PC, 510 MS, 510 UC View on InTouch |
2718594 | |||
|
SPEAK 410/510 SECURE MOUNT |
JAB01603 | |||
|
SPEAK 410/510 SECURE MOUNT |
JAB01603 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 8250 hours ago | £30.76 |
Related Products
Description
Holder for Jabra SPEAK 410 and Jabra SPEAK 510. Secure your speakerphone to the table.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mounting kit |
| Product colour | Black |
| Compatibility | PC |
| Packaging data | |
| Package width | 114 mm |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 188 mm |
| Package weight | 50 g |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 220 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |