Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
QD Cord to RJ10 Straight - Unify |
GN21-0166 | |||
|
CABLE BOTTOM PART QD+RJ11 View on Xvantage |
Q711932 | |||
|
GN BOTTOM CORD FOR PANASONIC SYSTEMS |
15378 | |||
|
- Headset cable - RJ-10 male to Quick Disconnect male - charcoal - for Jabra GN 2100, GN 2200 Duo, GN 2200 Mono View on InTouch |
2684554 | |||
|
QD cord, srigh, mod plug |
8800-00-25 | |||
| Ingram Micro CS |
CABLE BOTTOM PART QD+RJ11 |
Q711932 | |||
|
QD Cord to RJ10, Straight - Unify |
GN-QD-RJ10 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £31.21 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.5 m |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Technical details | |
| Package weight | 10 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Cable type | Flat |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | QD |
| Connector 2 | RJ10 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 10 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 200 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 10 g |
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 200 mm |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 160 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |