Jabra Neoprene Pouch
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-31
- EAN: 5706991015164 0706487013389
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Neoprene Headset Pouch x 10 |
GN21-0111 | |||
|
HEADSET BAG (10 PIECES) View on Xvantage |
Q712007 | |||
|
Nylon Hedse Pouch |
14101-31 | |||
| Ingram Micro CS |
HEADSET BAG (10 PIECES) |
Q712007 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £141.34 |
Related Products
Description
Jabra pouch that fits most headsets. Use it to carry and protect your headset. One pack contains 10 pouches.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Case |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Material | Neoprene |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Biz 2400 II |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Case |
| Package weight | 70 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Material | Neoprene |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Biz 2400 II |
| Harmonized System (HS) code | 85299040 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 70 g |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 180 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 70 g |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 180 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 399 mm |
| Master (outer) case length | 167 mm |
| Master (outer) case height | 595 mm |
| Master (outer) case gross weight | 5 kg |
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85299040 |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |