Jabra Headset Hanger for PC
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14207-16
- EAN: 5706991014266 0706487012924
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Headset Hanger for PC *EOL* |
GN21-1681 | |||
|
- Holder for headset View on InTouch |
2615426 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £16.60 |
Related Products
Description
Headset hanger that lets you hang the headset on your PC.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Headphone holder |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Headphone holder |
| Package weight | 40 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 82 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 83 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 82 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 83 mm |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 154 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |