Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
BIZ 2300 Foam Ear Cushion x10 |
GN21-1009 | |||
|
EAR CUSHION F.BIZ2300 View on Xvantage |
Q711590 | |||
|
BIZ2300 FOAM EAR CUSHION 10 PACK |
54428 | |||
|
- Ear cushion (pack of 10) - for BIZ 2300 View on InTouch |
2974089 | |||
|
Er Cushion, Fom |
14101-38 | |||
|
EAR CUSHION F.BIZ2300 |
14101-38 | |||
|
- ørepude |
339585 | |||
| Ingram Micro CS |
EAR CUSHION F.BIZ2300 |
Q711590 | |||
|
Foam Ear Cushion for BIZ 2300 Pack of 10 |
31005J | |||
|
Foam Ear Cushion for BIZ 2300 Pack of 10 |
31005J | |||
|
Jabra Ear Cushion - 10 Pack - Foam |
STD10097694 | |||
|
BIZ 2300 FM EAR CUSHION PK10 |
JAB01724 | |||
|
BIZ 2300 FM EAR CUSHION PK10 |
JAB01724 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £15.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Ear pad |
| Material | Foam |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra Biz 2300 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Ear pad |
| Package weight | 50 g |
| Material | Foam |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Jabra Biz 2300 |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 50 g |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 87.5 mm |
| Package height | 148 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 50 g |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 87.5 mm |
| Package height | 148 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 680 mm |
| Master (outer) case length | 178 mm |
| Master (outer) case height | 456 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.1 kg |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |