Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
LINK QD-RJ45 for Unify Openstage |
GN21-0749 | |||
|
JABRA COILED MOD View on Xvantage |
Q712047 | |||
|
GN JABRA COILED MOD QD CORD WITH RJ45 View on Nimans |
44618 | |||
|
- Headset cable - RJ-45 male to Quick Disconnect male View on InTouch |
2837161 | |||
|
QD cord wih RJ45 |
8800-01-94 | |||
|
kabel til hovedsæt - 2 m |
323849 | |||
| Ingram Micro CS |
JABRA COILED MOD |
Q712047 | |||
|
QD Cable to special-Plug RJ45 coiled |
32765J | |||
|
QD Cable to special-Plug RJ45 coiled |
32765J | |||
|
LINK QD-RJ45 for Unify Openstage |
LINK-QD-RJ45 | |||
|
JABRA headset cable - 2 m |
STD10211763 | |||
|
QD TO MOD RJ45 COILED CORD |
JAB01097 | |||
|
QD TO MOD RJ45 COILED CORD |
JAB01097 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 800 hours ago | £29.05 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £37.67 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £33.42 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £33.10 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £37.23 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £25.52 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £25.52 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £30.62 | |
| Amazon | New | 800 hours ago | £35.51 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Cable length | 0.5 m |
| Brand compatibility | Siemens |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Open Stage series |
| Country of origin | China |
| Coiled cable | Yes |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 40 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Brand compatibility | Siemens |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Open Stage series |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | RJ45 |
| Connector 2 | QD |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 40 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 5 mm |
| Package height | 200 mm |
| Coiled cable length | 2 m |
| Packaging data | |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 5 mm |
| Package height | 200 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 200 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |