Fellowes Back Support for Office Chair - Professional Series Mesh Office Chair Back Support - Easy To Attach - H19.53 x W30.32 x D36.99cm
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 8029901
- EAN: 0043859600960 1338195547956 50 ...5547956 5052180163629 50043859600965 0438596009600more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Back Support for Office Chair - Professional Series Mesh Office Chair Back Support - Easy To Attach - H19.53 x W30.32 x D36.99cm |
8029901 | |||
|
Professional Series Mesh Back Support Graphite - 8029901 |
34759FE | |||
|
8029901 Mesh Back Support |
23868J | |||
|
8029901 Mesh Back Support |
23868J | |||
|
PROFESSIONAL SERIES MESH BACK SUPPORT 8029901 |
FELLOW021 | |||
|
Professional Series Mesh Back Support |
8029901 | |||
|
PROF SERIES MESH BACK SUPP |
BB60096 | |||
|
PROF MESH BACK SUPPORT |
BB60096 | |||
|
MESH BACK SUPPORT View on Webshop |
8029901 | |||
|
Professional Series Mesh Back Support |
8029901 | |||
|
PROF MESH BACK SUPPORT |
8029901 | |||
|
Professionl Series Mesh ck |
8029901 | |||
|
PROFESSIONAL MESH BACK SUPPORT |
8029901 | |||
|
Professional - rygstøtte - gr |
263755 | |||
| Origin Storage UK |
Professional Series Mesh Back Support |
8029901 | |||
|
8029901 Backrest |
STD10228302 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 11924 hours ago | £64.04 | |
| Amazon | New | £98.99 | ||
| Amazon | New | £61.25 | ||
| Amazon | New | £46.75 | ||
| Amazon | New | £51.09 | ||
| Amazon | New | £53.38 | ||
| Amazon | New | £56.48 | ||
| Amazon | New | £61.34 | ||
| Amazon | New | 11924 hours ago | £56.14 | |
| Amazon | New | 11924 hours ago | £95.18 | |
| Amazon | New | £53.75 | ||
| Amazon | New | 11924 hours ago | £50.38 | |
| Amazon | New | £52.42 | ||
| Amazon | New | 11924 hours ago | £46.95 | |
| Amazon | New | £61.20 | ||
| Amazon | New | 11924 hours ago | £58.40 | |
| Amazon | New | £95.98 | ||
| Amazon | New | £53.02 | ||
| Amazon | New | £54.57 | ||
| Amazon | New | £46.57 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Graphite |
| Product type | Mesh back support |
| Material | Mesh |
| Easy to adjust | Yes |
| Technical details | |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 304 mm |
| Depth | 370 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 580 g |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |