Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Drum Uni Cyn C822 |
44844407 | |||
|
Cyan Drum Unit 30K pages - 44844407 |
OK44844407 | |||
|
- cyan - original - tromlekit |
295294 | |||
|
Cyan Drum Cartridge |
44844407 | |||
|
44844407 C822 Cyan Image Drum 30K (A) |
OKI-44844407 | |||
|
- cyan - original - drum kit |
STD10090212 | |||
|
44844407 |
44844407 | |||
|
Geniune Oki 44844405 Toner Cartridge - Yellow (copy) |
OKI 44844407|TONER | |||
|
EP-CART-CYAN-C831/841/822C822/831/841 |
OKI44844407 | |||
|
C831 841 IMAGE DRUM CYAN |
OK05377 | |||
|
C831 841 IMAGE DRUM CYAN |
OK05377 | |||
|
IMAGE DRUM CYAN C822 (30K) View on Webshop |
44844407 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £305.98 | ||
| Amazon | New | £260.93 | ||
| Amazon | New | 619 hours ago | £193.84 | |
| Amazon | New | 619 hours ago | £269.45 | |
| Amazon | New | 619 hours ago | £327.52 | |
| Amazon | New | 619 hours ago | £295.22 | |
| Amazon | New | 619 hours ago | £265.42 |
Related Products
Description
30,000 pages
For: C822/831/841
Compatible Printers: OKI C 831 CDTN, OKI C 822 DN, OKI C 841 CDTN, OKI C 831 Series, OKI C 831 N, OKI C 822 CDTN, OKI C 831 DM, OKI C 841 N, OKI C 831 DN, OKI C 822 N, OKI C 841 DN, OKI C 822 Series
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Multipack | No |
| Brand compatibility | OKI |
| Page yield | 30000 pages |
| Print technology | LED printing |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black |
| Compatibility | C822/831/841 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Page yield | 30000 pages |
| Print technology | LED printing |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package width | 457 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 1.94 kg |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 457 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 1.94 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |