OKI 44472603 Fuser kit, 60K pages for OKI C 301/310/331/332/511
- Brand: OKI
- Category:
- SKU: 44472603
- EAN: 5031713048954 4052714515154 40 ...4515154 4056104753881 4056104854762 4056104753867 4059313213092 4056104854809 4056104753898 4052714515147 4056104753874 5054533156326 5054484156321 4053162979918 4082014024353 5053973899152 4056104854816 4056104753829 4250354650666 4053617047254 8411100242900 4052714975675 4056104854847more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
FUSER UNIT C310/330/510/530 |
44472603 | |||
|
C310/330 C510/C530 Fuser Unit 60K 44472603 |
OKI44472603 | |||
|
Fuser Uni 230V |
44472603 | |||
|
Fuser Unit 60K pages - 44472603 |
OK44472603 | |||
|
- fikseringsenhed |
231352 | |||
|
Fuser Unit |
44472603 | |||
|
44472603 Fuser - LED - 60000 |
STD10091056 | |||
|
FUSER UNIT C301/321/331/332/510/530/511/531 |
OKI44472603 | |||
|
C310/330 FUSER UNIT 44472603 |
OK04895 | |||
|
FUSER UNIT C310/330/510/530 View on Webshop |
44472603 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £99.14 | ||
| Amazon | New | £98.47 | ||
| Currys Business | OKI - fuser kit | New | £99.20 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI MC 351 DN, OKI MC 562 DN, OKI C 332 DNw, OKI C 310 DN, OKI C 301 DN, OKI C 530 DN, OKI MC 561 DN, OKI C 531 DN, OKI MC 342 DNW, OKI MC 342 DN, OKI MC 340 Series, OKI MC 363 DNW, OKI C 332 DN, OKI MC 363 N, OKI MC 363 DN, OKI C 510 DN, OKI ES 5430 DN, OKI C 321 DN, OKI MC 352 DN, OKI MC 562 DNW, OKI C 331 DN, OKI C 330 DN, OKI ES 5461 DN MFP, OKI MC 361 DN, OKI C 511 DN, OKI MC 332 DN, OKI MC 362 DN, OKI ES 3451 DN MFP
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Page yield | 60000 pages |
| Print technology | LED |
| Compatibility | OKI C310dn/C330dn/C342dn/C510dn/C530dn |
| Packaging data | |
| Package weight | 1.5 kg |
| Package width | 380 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 140 mm |
| Technical details | |
| Package weight | 1.5 kg |
| Page yield | 60000 pages |
| Print technology | LED |
| Compatibility | OKI C310dn/C330dn/C342dn/C510dn/C530dn |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |