Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Imge Drum Cyn |
44064011 | |||
|
Cyan Drum Unit 20K pages - 44064011 |
OK44064011 | |||
|
- cyan - original - tromlekit |
247455 | |||
|
Cyan EP Cartridge |
44064011 | |||
|
- cyan - original - drum kit |
STD10089843 | |||
|
Geniune Oki 44064011 Imaging drum - Cyan |
Oki 44064011|DRUM | |||
|
44064011 Cyan Drum Unit |
44064011 | |||
|
EP-CART-CYAN-C810/830C801/821/810/830 MC851/860/861 |
OKI44064011 | |||
|
C801 LASER DRUM CYAN |
OK30431 | |||
|
C801 LASER DRUM CYAN |
OK30431 | |||
|
CYAN OKI IMAGE DRUM C810 View on Webshop |
44064011 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £231.45 | ||
| Amazon | New | 620 hours ago | £194.02 | |
| Amazon | New | £218.30 | ||
| Amazon | New | £218.29 | ||
| Amazon | New | 620 hours ago | £182.71 | |
| Amazon | New | 620 hours ago | £218.95 | |
| Amazon | New | 620 hours ago | £198.88 |
Related Products
Description
Compatible Printers: OKI C 830 N, OKI MC 860 CDXN, OKI MC 861 CDXN plus, OKI MC 861 DN, OKI MC 861 CDTN, OKI CX 2633, OKI MC 862 DN, OKI MC 851 DN plus, OKI C 800 Series, OKI C 830 Series, OKI C 821 N, OKI MC 862 CDXN, OKI C 810 N, OKI MC 862 CDTN, OKI MC 861 CDXN, OKI MC 861 CDTN plus, OKI C 830 CDTN, OKI MC 851 DN, OKI C 821 Series, OKI C 830 DTN, OKI MC 860 CDTN, OKI C 801 DN, OKI MC 861 DN plus, OKI MC 860 DN, OKI MC 851 CDXN, OKI C 810 DN, OKI C 810 CDTN, OKI C 830 DN, OKI C 821 DN, OKI C 801 N, OKI MC 851 CDTN
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Original |
| Page yield | 20000 pages |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black |
| Compatibility | OKI C830, C821, C801, C860, MC860cdtn, MC860dn, MC860cdxn |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Page yield | 20000 pages |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Packaging data | |
| Package width | 464 mm |
| Package depth | 128 mm |
| Package height | 210 mm |
| Package weight | 1.85 kg |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 464 mm |
| Package depth | 128 mm |
| Package height | 210 mm |
| Package weight | 1.85 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |