Nobo Small Magnetic Whiteboard Aluminium Frame 58,5x43cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1903777
- EAN: 5028252344340
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £18.67 | ||
| Amazon | New | £18.68 | ||
| Amazon | New | £17.09 | ||
| Amazon | New | £17.09 | ||
| Amazon | New | £18.67 | ||
| Amazon | New | £18.68 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Orientation | Horizontal |
| Product colour | Black, Grey, White, Wood |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 14 mm |
| Width | 582 mm |
| Height | 430 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 1 g |
| Technical details | |
| Frame | Yes |
| Orientation | Horizontal |
| Package weight | 1 g |
| Product colour | Black, Grey, White, Wood |
| Colour | |
| Product colour | Black, Grey, White, Wood |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Magnets included | Yes |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |