Nobo Premium Plus Magnetic Lockable Notice Board Sliding Door 15xA4
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1902609
- EAN: 5028252076210
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £416.00 | ||
| Amazon | New | £569.00 | ||
| Amazon | New | £416.00 | ||
| Amazon | New | £569.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | Standard |
| Product colour | Silver, White |
| Frame | Yes |
| Surface material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1040 mm |
| Height | 1232 mm |
| Weight | 21.1 kg |
| Package width | 1120 mm |
| Package height | 1300 mm |
| Package depth | 92 mm |
| Package weight | 23.6 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 1120 mm |
| Package height | 1300 mm |
| Package depth | 92 mm |
| Package weight | 23.6 kg |
| Technical details | |
| Format | Standard |
| Product colour | Silver, White |
| Frame | Yes |
| Surface material | Steel |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |