Nobo Premium Plus Cork Lockable Notice Board Sliding Door 18xA4
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1902575
- EAN: 5028252063746
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £498.84 | ||
| Amazon | New | £862.59 | ||
| Amazon | New | £498.84 | ||
| Amazon | New | £862.59 | ||
| Amazon | New | £455.00 | ||
| Amazon | New | £380.15 | ||
| Amazon | New | £660.80 | ||
| Amazon | New | £660.80 | ||
| Amazon | New | £501.85 | ||
| Amazon | New | £501.85 | ||
| Amazon | New | £455.00 | ||
| Amazon | New | £380.15 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | Standard |
| Product colour | Silver |
| Surface material | Cork |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1452 mm |
| Height | 1040 mm |
| Package width | 1538 mm |
| Package height | 1180 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 1538 mm |
| Package height | 1180 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Technical details | |
| Format | Standard |
| Product colour | Silver |
| Surface material | Cork |