Nobo Move & Meet Mobile Whiteboard and Notice Board Collaboration System 180x90cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915569
- EAN: 5028252620598
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £1,492.84 | ||
| Amazon | New | £872.40 | ||
| Amazon | New | £1,674.34 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Magnetic | Yes |
| Orientation | Horizontally/Vertically |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1800 x 900 mm |
| Product colour | White |
| Castor wheels | Yes |
| Lockable wheels | Yes |
| Double-sided | Yes |
| Number of boards | 4 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 48.6 kg |
| Depth | 140 mm |
| Width | 890 mm |
| Height | 1795 mm |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Technical details | |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Magnetic | Yes |
| Orientation | Horizontally/Vertically |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1800 x 900 mm |
| Product colour | White |
| Castor wheels | Yes |
| Lockable wheels | Yes |
| Double-sided | Yes |
| Colour | |
| Product colour | White |