Nobo Move & Meet Mobile Collaboration System Whiteboard Accessory Kit
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915566
- EAN: 5028252620567
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £50.97 | ||
| Amazon | New | £105.10 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Accessory set |
| Magnetic | Yes |
| Product colour | Multicolour |
| Weight & dimensions | |
| Width | 315 mm |
| Depth | 484 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1.8 kg |
| Package width | 309 mm |
| Package height | 222 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 309 mm |
| Package height | 222 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Packaging content | |
| Accessories included in set | Board cleaning spray, Board eraser, Board magnet, Board marker |
| Number of markers included | 14 |
| Technical details | |
| Product type | Accessory set |
| Package width | 309 mm |
| Package height | 222 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Product colour | Multicolour |