Nobo Impression Pro Steel Magnetic Mobile Whiteboard 1500x1200mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1901031
- EAN: 5028252118309
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £692.39 | ||
| Amazon | New | £939.95 | ||
| Amazon | New | £692.39 | ||
| Amazon | New | £945.15 | ||
| Amazon | New | £747.38 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Frame material | Aluminium |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1500 x 1200 mm |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package width | 1370 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package depth | 1705 mm |
| Package weight | 31.4 kg |
| Technical details | |
| Package width | 1370 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package depth | 1705 mm |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Frame material | Aluminium |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1500 x 1200 mm |
| Package weight | 31.4 kg |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |