Nobo Impression Pro Enamel Magnetic Mobile Whiteboard 1500x1200mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1901035
- EAN: 5028252118347
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 8538 hours ago | £766.91 | |
| Amazon | New | 8658 hours ago | £991.20 | |
| Amazon | New | 8538 hours ago | £764.24 | |
| Amazon | New | £1,242.94 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Enamel |
| Frame material | Aluminium |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1500 x 1200 mm |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package width | 1360 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package depth | 1705 mm |
| Package weight | 34.9 kg |
| Technical details | |
| Package width | 1360 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package depth | 1705 mm |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Enamel |
| Frame material | Aluminium |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1500 x 1200 mm |
| Package weight | 34.9 kg |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |
| Magnets included | Yes |