Nobo Impression Pro Enamel Magnetic Mobile Whiteboard 1200x900mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1901033
- EAN: 5028252118224 5028252118323
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £525.20 | ||
| Amazon | New | £568.14 | ||
| Amazon | New | £752.01 | ||
| Amazon | New | 13784 hours ago | £507.75 | |
| Amazon | New | £538.37 | ||
| Amazon | New | 13784 hours ago | £507.75 | |
| Amazon | New | £511.59 | ||
| Amazon | New | £564.95 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Enamel |
| Frame material | Aluminium |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1200 x 900 mm |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package width | 1065 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 1390 mm |
| Package weight | 24.6 kg |
| Technical details | |
| Package width | 1065 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 1390 mm |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Enamel |
| Frame material | Aluminium |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1200 x 900 mm |
| Package weight | 24.6 kg |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |
| Magnets included | Yes |