Lenovo GXJ1R20663 game console part/accessory Screen protector
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GXJ1R20663
- EAN: 0195892112556
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Screen protector |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Platform | Lenovo Legion Go |
| Material | Aluminosilicate |
| Compatibility | Legion Go S |
| Product colour | Transparent |
| Hardness | 9H |
| Screen protector type | Clear screen protector |
| Weight & dimensions | |
| Width | 179.3 mm |
| Weight | 23 g |
| Height | 0.45 mm |
| Depth | 121.2 mm |
| Technical details | |
| Type | Screen protector |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Platform | Lenovo Legion Go |
| Compatibility | Legion Go S |
| Colour | |
| Product colour | Transparent |
| Material | |
| Material | Aluminosilicate |