Lenovo GX41S14777 portable game console case Travel case Polyurethane (PU) Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: GX41S14777
- EAN: 0195892123002
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Case type | Travel case |
| Product colour | Black |
| Material | Polyurethane (PU) |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Gaming platforms supported | Lenovo Legion Go |
| Weight & dimensions | |
| Width | 330 mm |
| Depth | 95 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 530 g |
| Package depth | 170 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 330 mm |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 560 g |
| Technical details | |
| Case type | Travel case |
| Product colour | Black |
| Material | Polyurethane (PU) |
| Brand compatibility | Lenovo |