Lenovo 4Y71Q47766 speakerphone PC Bluetooth Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4Y71Q47766
- EAN: 0195892106944
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
LENOVO WIRELESS SPEAKERPHONE View on Xvantage |
CR21809 | |||
|
Wireless Speakerphone 6000 View on InTouch |
12290976 | |||
|
SMARTOF_BO LENOVO SPEAKERPHONE 6000 View on Webshop |
4Y71Q47766 | |||
|
6000 - Speakerphone hands-free - Bluetooth - wireless - USB-C - black - Certified for Microsoft Teams |
12290976 | |||
|
Spekerphone Pc lueooh |
4Y71Q47766 | |||
| Ingram Micro CS |
LENOVO WIRELESS SPEAKERPHONE |
CR21809 | |||
|
Wireless Speakerphone 6000 |
STD10233377 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Package width | 172 mm |
| Package height | 77 mm |
| Package depth | 161.5 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Package weight | 740 g |
| Package type | Box |
| Cable length | 2 m |
| Battery recharge time | 4 h |
| On/off switch | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Device type | PC |
| Product colour | Black |
| Auto | No |
| Features | |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Cable length | 2 m |
| On/off switch | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Device type | PC |
| Product colour | Black |
| Certification | BQB, CB, FCC ID, IC ID, CE RED, JRF, VCCI, NBTC, SIRIM, SRRC, NTC, IMDA, BIS, RCM, OFCA, WPC |
| Auto | No |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Portable | Yes |
| Noise canceling | Yes |
| Loudspeakers | |
| Sensitivity | 81 dB |
| Impedance | 3 Ω |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Microphone | |
| Number of microphones | 8 |
| Microphone frequency | 150 - 7000 Hz |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Interface | Bluetooth |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Bluetooth | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Power | |
| Battery recharge time | 4 h |
| Battery capacity | 4215 mAh |
| Power source type | Battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery life (max) | 12 h |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Certificates | |
| Certification | BQB, CB, FCC ID, IC ID, CE RED, JRF, VCCI, NBTC, SIRIM, SRRC, NTC, IMDA, BIS, RCM, OFCA, WPC |
| Battery | |
| Battery capacity | 4215 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 122.5 mm |
| Weight | 400 g |
| Height | 122.5 mm |
| Depth | 38.5 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 172 mm |
| Package height | 77 mm |
| Package depth | 161.5 mm |
| Package weight | 740 g |
| Package type | Box |