Lenovo 4XH1K97298 computer case part Mini Tower Dust filter
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4XH1K97298
- EAN: 0195892080282
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
- Dust cover - Brown Box - for ThinkStation P3 Ultra 30HB, P360 Ultra 30G0, 30G1, 30G2 View on InTouch |
7858962 | |||
|
Compuer Cse Pr Mini ower |
4XH1K97298 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Compatible chassis type | Mini Tower |
| Type | Dust filter |
| Product colour | Black |
| Compatible products | ThinkStation P Series-ThinkStation P3 Ultra ThinkStation P Series-ThinkStation P360 Ultra ThinkStation P360 Ultra-30G2 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 192.4 mm |
| Depth | 77.6 mm |
| Height | 6.5 mm |
| Weight | 30 g |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 33 mm |
| Package weight | 150 g |
| Technical details | |
| Compatible chassis type | Mini Tower |
| Type | Dust filter |
| Product colour | Black |
| Compatible products | ThinkStation P Series-ThinkStation P3 Ultra ThinkStation P Series-ThinkStation P360 Ultra ThinkStation P360 Ultra-30G2 |
| Packaging data | |
| Package width | 222 mm |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 33 mm |
| Package weight | 150 g |