Lenovo 4XF1L67072 mounting kit Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4XF1L67072
- EAN: 0195892084242
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
THINKSTATION VESA MOUNT View on Webshop |
4XF1L67072 | |||
|
4XF1L67072 mouning ki |
4XF1L67072 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | P360 Ultra |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.78 kg |
| Width | 236.5 mm |
| Depth | 211 mm |
| Height | 96.2 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 370 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package depth | 285 mm |
| Package weight | 2.25 kg |