Lenovo 4XC1T94548 network card Internal WWAN
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4XC1T94548
- EAN: 4573681042233 0195892131274
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TP ROLLING WRLESS RW350 SUB6 5G View on Webshop |
4XC1T94548 |
Related Products
Description
Specifications
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Interface | WWAN |
| Host interface | M.2 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Technical details | |
| Compatible products | ThinkPad P16v Gen 3 (Intel) ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 ThinkPad X13 Gen 6 (AMD) ThinkPad X13 Gen 6 (Intel) |
| Network | |
| Mobile network generation | 5G |
| Design | |
| Compatible products | ThinkPad P16v Gen 3 (Intel) ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 ThinkPad X13 Gen 6 (AMD) ThinkPad X13 Gen 6 (Intel) |
| Certification | GCF, PTCRB, CCC, CTA, SRRC, CE, IC, FCC, CBRS, JATE, TELEC, RCM |
| Internal | Yes |
| Component for | Laptop |
| Antenna design | Internal |
| Software | |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Pro |
| System requirements | |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Pro |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Weight & dimensions | |
| Width | 52 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 2.3 mm |
| Weight | 8.7 g |
| Package width | 53 mm |
| Package depth | 144 mm |
| Package height | 177 mm |
| Package weight | 64 g |
| Packaging data | |
| Package width | 53 mm |
| Package depth | 144 mm |
| Package height | 177 mm |
| Package weight | 64 g |
| Performance | |
| Compatible products | ThinkPad P16v Gen 3 (Intel) ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 ThinkPad X13 Gen 6 (AMD) ThinkPad X13 Gen 6 (Intel) |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Pro |
| Certificates | |
| Certification | GCF, PTCRB, CCC, CTA, SRRC, CE, IC, FCC, CBRS, JATE, TELEC, RCM |