Lenovo 4X91U92141 HDMI cable 1.8 m HDMI Type A (Standard) Black
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X91U92141
- EAN: 0195892141600
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.8 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| HDMI version | 2.1 |
| Data transfer rate | 48 Gbit/s |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Plug and Play | Yes |
| HDMI cable type | Ultra High Speed HDMI cable |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 90% |
| Certificates | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
| Cable diameter | 6 mm |
| Package weight | 85 g |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package type | Bag |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Bag |
| Packaging data | |
| Package weight | 85 g |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package type | Bag |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |