Lenovo 4X71K08907 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 4X71K08907
- EAN: 0195892068464
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
THINKPAD 16GB DDR5 4800MHZ View on Xvantage |
CF43034 | |||
|
^TP 16 GB DDR5 4800MHZ SODIMM MEMORY View on Webshop |
4X71K08907 | |||
| Ingram Micro CS |
THINKPAD 16GB DDR5 4800MHZ |
CF43034 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £199.31 | ||
| Amazon | New | £184.41 | ||
| Amazon | New | £184.58 | ||
| Amazon | New | £185.41 | ||
| Amazon | New | £184.39 |
Related Products
Description
Specifications
| Memory | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15 g |
| Package type | Box |
| Package weight | 30 g |
| Packaging data | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 30 g |