Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
EHS-Adapter for Alcatel 8019 8029 8039 |
GN21-1495 | |||
|
JABRA LINK EHS FOR ALCATEL View on Xvantage |
Q713533 | |||
|
EHS ADAPTER FOR ALCATEL DESK PHONE |
72457 | |||
|
LINK 14201-37 - Electronic hook switch adapter for wireless headset, digital phone - for Alcatel-Lucent 8019s DeskPhone, Premium DeskPhones 8029s, 8039s View on InTouch |
5665919 | |||
|
link EHS for for lcel |
14201-37 | |||
| Ingram Micro CS |
JABRA LINK EHS FOR ALCATEL |
Q713533 | |||
|
LINK EHS SOLUTION 14201-37 |
JAB02349 | |||
|
LINK EHS SOLUTION 14201-37 |
JAB02349 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 11916 hours ago | £37.01 | |
| Amazon | New | 11916 hours ago | £46.92 | |
| Amazon | New | 11916 hours ago | £35.81 | |
| Amazon | New | 11916 hours ago | £35.81 | |
| Amazon | New | £39.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | EHS adapter |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Alcatel |
| Product colour | Black |
| Compatibility | 80x9s |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | No |
| Technical details | |
| Product type | EHS adapter |
| Package weight | 46.1 g |
| Brand compatibility | Alcatel |
| Product colour | Black |
| Compatibility | 80x9s |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 46.1 g |
| Package width | 225 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 25 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 46.1 g |
| Package width | 225 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 25 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 590 mm |
| Master (outer) case length | 399 mm |
| Master (outer) case height | 167 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.48 kg |
| Products per master (outer) case | 80 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |