Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
LINK 860 Amplifier |
GN21-0924 | |||
|
LINK 860 View on Xvantage |
Q711587 | |||
|
LINK 860 AMPLIFIER |
54254 | |||
|
LINK 860 - Audio processor for phone View on InTouch |
3535129 | |||
|
LINK 860 |
860-09 | |||
|
LINK 860 |
860-09 | |||
|
LINK 860 - audioprocessor for te |
374558 | |||
| Ingram Micro CS |
LINK 860 |
Q711587 | |||
| Ingram Micro CS |
DWP/LINK 860 HAEADSET |
Q713175 | |||
|
Link 860 Audio Processor |
27785J | |||
|
Link 860 Audio Processor |
27785J | |||
|
Jabra LINK 860 Headphone Sound Processor |
STD10228549 | |||
|
LINK 860 AMPLIFIER |
JAB01828 | |||
|
LINK 860 AMPLIFIER |
JAB01828 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £100.51 | ||
| Amazon | New | £97.40 | ||
| Amazon | New | £126.37 | ||
| Amazon | New | £95.71 | ||
| Amazon | New | £100.40 | ||
| Amazon | New | £121.08 | ||
| Amazon | New | £133.40 | ||
| Amazon | New | £84.94 | ||
| Amazon | New | £158.00 | ||
| Amazon | New | £75.49 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Hearing protection technologies | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Technical details | |
| Package weight | 250 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 250 g |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 41 mm |
| Package height | 93 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 250 g |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 41 mm |
| Package height | 93 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 399 mm |
| Master (outer) case length | 167 mm |
| Master (outer) case height | 595 mm |
| Master (outer) case gross weight | 9.8 kg |
| Products per master (outer) case | 36 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |