Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
MSH Adapter PRO Series on Alcatel |
GN21-0820 | |||
|
ALCATEL MSH-ADAPTER View on Xvantage |
Q712001 | |||
|
LINK - Electronic hook switch adapter View on InTouch |
2521412 | |||
|
lcel MSH-dper |
14201-36 | |||
|
ALCATEL MSH-ADAPTER |
14201-36 | |||
|
LINK - elektrisk hætte kontakt a |
325946 | |||
| Ingram Micro CS |
ALCATEL MSH-ADAPTER |
Q712001 | |||
|
LINK EHS SOLUTION 14201-36 |
JAB01465 | |||
|
LINK EHS SOLUTION 14201-36 |
JAB01465 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 573 hours ago | £32.31 | |
| Amazon | New | 573 hours ago | £32.50 | |
| Amazon | New | £37.73 | ||
| Amazon | New | £66.20 | ||
| Amazon | New | £27.00 | ||
| Amazon | New | £35.77 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Alcatel |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Alcatel IP Touch 4028/4038/4068/4029/4039, Jabra PRO 94XX / GO 6470 |
| Country of origin | China |
| Electronic hook switch (EHS) | Yes |
| Technical details | |
| Package weight | 100 g |
| Brand compatibility | Alcatel |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Alcatel IP Touch 4028/4038/4068/4029/4039, Jabra PRO 94XX / GO 6470 |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 240 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 240 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 290 mm |
| Master (outer) case length | 400 mm |
| Master (outer) case height | 610 mm |
| Master (outer) case gross weight | 14.5 kg |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |